....."V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat".....

Puzzle

Puzzle s vánočními a zimními motivy

13. října 2009 v 20:38 | moni7779
Zima je za dveřmi, vánoce hned za nimi a tak pro zpříjemnění zimních večerů a svátečních dnů jsou tu k nahlédnutí puzzle s těmito motivy.

1. Clock Tower Square - Jigsaw Gallery
Kde koupit puzzle? - 4. část

1. září 2009 v 8:39 | moni7779
V dnešním pokračováním se zaměříme na další české internetové obchody s nabídkou puzzlí, které jsem vyzkoušela. I v jejich nabídce se objevují puzzle, které můžete najít i na anglickém webu a proto stojí za zmínku, neboť se tím rozšiřuje pole kontroly spočívající v tom, abyste zbytečně neobjednali ze zahraničí puzzle, které lze objednat na našem trhu.

1.puzzleshop.cz

Ukázka z nabídky kolekce Cris Ortega


Červená - Red________________________Měsíční svit - Moonlight
Čtení - Reading ______________________ Vrána - Crow

Celá nabídka Cris Ortega:Cris Ortega

Kde koupit puzzle? - 3. část

29. srpna 2009 v 9:28 | moni7779
V dnešním třetím pokračování o nákupu puzzlí vás seznámím s dalšími zahraničními internetovými obchody, kde puzzle nakupuji, tedy mám s nimi zkušenosti, které mne zatím nezklamaly.

Jediným problémem je skutečnost, že se jedná o zámořské obchody (USA a Kanada) a tudíž do hry vstupují celníci, tedy ve většině případů. Zkrátka a dobře prostě pamatujte na to, že pokud si objednáte puzzle v zámoří, musíte počítač navíc ještě s položkou clo, která vám v peněžence udělá slušný průvan.

Z tohoto důvodu využívám zámořské obchody k nákupu puzzlí jen v okamžiku, kdy chci puzzle, které Evropa v nabídce vůbec nemá.

Platí tu tedy opět pravidlo, když si nějaké puzzle vyberete, napřed si zkontrolujte, zda je nelze koupit v ČR a nebo v zemích Evropské unie, protože vám tak odpadne platba za clo.
Bohužel je nabídka puzzlí v zámoří opět mnohonásobně větší, a teď nesrovnám s ČR, ale srovnávám např. s Anglií, kde puzzle nakupuji běžně. A bohužel se hodně z této nabídky vůbec do evropského prodeje nedostane.

Prvním z těchto obchodů je

PuzzleHouse

Jedná se o americký internetový obchod. Vyhledávání puzzlí je možné dle různých kritérií.

Ukázka z nabídky "Thomas Kinkade"

Kde koupit puzzle? - 2. část

25. srpna 2009 v 17:35 | moni7779
Dnes se zmíním o českém internetovém obchodu, kde je poměrně velká a docela i rozmanitá nabídka puzzlí. Mám tím zejména na mysli puzzle, které se většinou v ČR neprodávají, i když se již objevují i další obchůdky, kde je možné čas od času narazit na obdobné puzzle.

Tímto dle mého názoru výjimečným obchodem mezi obchody s touto tematikou je

"Svět puzzle"

Stránky jsou ke shlédnutí zde: Svět puzzle


Pokud se zaregistrujete, máte možnost si vytvořit složku oblíbených, což je velmi praktické. Tato složka však nemá označení oblíbené, tak jak to bývá u většiny prodejců, ale nazývá se označené.

Platit je možno bankovním převodem a nebo klasicky na dobírku.

Stránky jsou vedeny přehledně a puzzle jsou tříděny podle počtu dílků, podle výrobců, podle sérii. Záleží tedy na vás, jaký druh vyhledávání si zvolíte.

Než se rozhodnete si koupit puzzle v již zmiňovaném anglickém internetovém obchodě Jigsaw Gallery, doporučuji se podívat do tohoto českém obchůdku, zda puzzle, které vám padly do oka, nemají ve své nabídce, neboť mají obdobnou nabídku, ač ne tak rozsáhlou.

Ukázky z nabídky Série - Viktor Shvaiko

Kde koupit puzzle? - 1. část

23. srpna 2009 v 17:32 | moni7779
Tato rubrika je věnována mé oblíbené činnosti. Protože náš český trh je velmi malý a zejména omezený výběrem puzzlí, rozhodla jsem se, že se podělím o své zdroje, tedy o místa, kde nakupuji.

Postupně Vás zde seznámím jak se zahraničními internetovými obchody, tak českými.

Dnes začneme mým nejoblíbenějším internetovým obchodem www.jigsawgallery.com
Jedná se o anglický internetový obchod. Stránky jsou přehledně vedené a mají nejen velkou, ale i různorodou škálu nabídky. Oblíbené puzzle si můžete uložit do složky oblíbených.

Na výběr máte z několika typů plateb, ale pro české zákazníky je možná platba buď platební kartou a nebo prostřednictvím PayPal účtu. Já osobně využívám obě tyto služby a nemám s tím žádný problém.

Na stránkách se musíte samozřejmě zaregistrovat. Pokud patříte k věrným zákazníkům, získáváte za nákupy tzv. Loyalty Points, které poté použijete při dalších nákupech.

Nejméně příjemnou záležitostí je poštovné, které je do ČR dost drahé a odvíjí se od váhy zásilky. V určitém bodu váhy již zůstává poštovné stále stejné a tak Vám vřele doporučuji, udělat spíše jednu velkou objednávku, která sice v dané chvíli může činit poměrně značnou sumu, ale rozhodně tak ušetříte velké peníze za poštovné. Pokud si objednáte jen jedny puzzle, budou to díky poštovnému puzzle ze zlata :-)

Ukázka z nabídky v kategorii Christmas (vánoce)


 
 

Reklama