....."V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat".....

Kde koupit Lilliput Lane?

27. srpna 2009 v 17:27 | moni7779 |  Lilliput Lane
Vzhledem k tomu, že se tu objevil dotaz, kde je možno koupit Lilliput Lane, rozhodla jsem se dát alespoň radu, kde kupuji tyto miniatury já.

Jak vyplynulo již z úvodního článku Lilliput Lane nelze tyto miniatury koupit v České republice.

Já osobně je nakupuji přes anglický eBay
Zde máte možnost tyto miniatury zakoupit buď nové a nebo použité. Jedná se o aukční prodej.

Znamená to tedy, že buď můžete koupit miniatury za pevnou cenu a hned, nebo formou tzv. přihazování, kdy je na počátku výchozí cena stanovená prodejcem a k této vy zadáte nabídku, která musí být vyšší. Tento prodej trvá několik dnů a nejvyšší nabídka získá předmětnou miniaturu.

Záleží tedy na Vás, který způsob je Vám milejší, ale někdy to záleží i na tom, že některé modely prostě za pevnou cenu nekoupíte a tak vám nezbývá, než jít do přihazování a doufat, že vám budou stačit prostředky na to, abyste se stali vítězem.

K této ceně se pak ještě připočte poštovné a balné a pak nezbývá než čekat.

Pokud jde o způsob platby, prodejci většinou nepřijímají platby kartou, ale prostřednictvím PayPal systému a tak vám nezbude nic jiného, než si zřídit přes internet tento účet a platit jeho prostřednictvím.

Dnes je PayPal již velmi rozšířen a je možno přes něj platit u velkého množství zahraničních prodejců, tedy nejen na eBay.

Osobně s ním mám dobré zkušenosti, přičemž ho využívám již několik let a nikdy nevzniknul ohledně tohoto způsobu placení žádný problém.

Pro příklad zde uvádím odkaz, kde již jsou mnou vyhledané položky Lilliput Lane na eBay k dnešnímu dni, a které činí 827 položek. Po kliknutí na odkaz se Vám tak již načtou stránky s vyhledanými miniaturami. Na stránce stačí kliknout jen na políčko Search a provede se aktualizace nabídky k okamžiku, kdy tuto provedete.

A nyní slibovaný odkaz: Lilliput Lane na eBay

Zde je odkaz na jednoho z mých konkrétních oblíbených prodejců Lilliput Lane:

Seller:81badmonkey


V případě potřeby a pokud budu schopna, odpovím na dotazy s touto tematikou.

V opačném případě, pokud někdo z vás ví o dalších možnostech, kde a jak Lilliput Lane koupit, aniž by mne ovšem posílal do Anglie ;-), uveďte to prosím buď do komentáře k článku a nebo jako vzkaz pro autora. Radu prozkoumám, eventuelně vyzkouším a v případě potřeby to přidám do dalšího článku o Lilliput Lane s tím, že samozřejmě přispěvatele, který poskytl radu, v textu uvedu.


Nyní uvádím odkaz na klasický internetový obchod s Lilliput Lane, který však nemám vyzkoušený:

Obchod s Lilliput Lane


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama