....."V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat".....

Kde koupit puzzle? - 1. část

23. srpna 2009 v 17:32 | moni7779 |  Puzzle
Tato rubrika je věnována mé oblíbené činnosti. Protože náš český trh je velmi malý a zejména omezený výběrem puzzlí, rozhodla jsem se, že se podělím o své zdroje, tedy o místa, kde nakupuji.

Postupně Vás zde seznámím jak se zahraničními internetovými obchody, tak českými.

Dnes začneme mým nejoblíbenějším internetovým obchodem www.jigsawgallery.com
Jedná se o anglický internetový obchod. Stránky jsou přehledně vedené a mají nejen velkou, ale i různorodou škálu nabídky. Oblíbené puzzle si můžete uložit do složky oblíbených.

Na výběr máte z několika typů plateb, ale pro české zákazníky je možná platba buď platební kartou a nebo prostřednictvím PayPal účtu. Já osobně využívám obě tyto služby a nemám s tím žádný problém.

Na stránkách se musíte samozřejmě zaregistrovat. Pokud patříte k věrným zákazníkům, získáváte za nákupy tzv. Loyalty Points, které poté použijete při dalších nákupech.

Nejméně příjemnou záležitostí je poštovné, které je do ČR dost drahé a odvíjí se od váhy zásilky. V určitém bodu váhy již zůstává poštovné stále stejné a tak Vám vřele doporučuji, udělat spíše jednu velkou objednávku, která sice v dané chvíli může činit poměrně značnou sumu, ale rozhodně tak ušetříte velké peníze za poštovné. Pokud si objednáte jen jedny puzzle, budou to díky poštovnému puzzle ze zlata :-)

Ukázka z nabídky v kategorii Christmas (vánoce)


celá nabídka je zde : Christmas

Ukázka z nabídky Shops and Cafes (obchody a kavárny)


celá nabídka je zde : Shops and Cafes

Ukázka z nabídky Nostalgia
celá nabídka je zde : Nostalgia


V příštím článku se budu věnovat českému internetovému obchodu, neboť některé z puzzlí výše je možno koupit i na českém trhu. Je jich však nepatrný zlomek z nabídky zahraniční. Je však dobré si předem porovnat možnost koupě na našem trhu a na zahraničním a to zejména s přihlédnutím k již zmiňovanému poštovnému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama